Czy w Mulan 2020 pojawią się piosenki?

Jedno jest pewne, film na pewno będzie zawierać kilka piosenek. W marcu 2020 roku ogłoszono, że wielokrotnie nagradzana piosenkarka i autorka tekstów Christina Aguilera nie tylko nagrała oryginalną piosenkę Loyal Brave True do występu na żywo, ale także powtórzy Reflection – piosenkę, którą wykonała do animacji z 1998 roku, gdy miała zaledwie szesnaście lat.

Mówiąc o swoim zaangażowaniu, Aguilera powiedziała: "Film Mulan i piosenka 'Reflection' zbiegły się z uzyskaniem mojej pierwszej umowy płytowej. To niesamowite wrócić do tak niesamowitego filmu, który jest pełen mocy i znaczenia, a to znaczenie ma próbę czasu: pozostać wiernym sobie, być tym, kim jesteś, i uczyć, jak być nieustraszonym.

"Moja nowa piosenka, 'Loyal Brave True', reprezentuje doskonałą równowagę między wrażliwością a siłą."

Jeśli chodzi o to, czy inne utwory z oryginału znajdą się w remake'u, cóż, spowodowało to sporo zamieszania...

W wywiadzie dla Moviefone w marcu 2017, mulan online Caro powiedział, że nie będzie żadnych piosenek. "Z tego co rozumiem, nie ma piosenek w tej chwili, ku przerażeniu moich dzieci", powiedziała.

Jednak w tym samym miesiącu Caro zdawała się zmieniać zdanie, gdy powiedziała The LA Times: "Nie wiem, skąd to się ma. Nigdy nie rozmawialiśmy o piosenkach i nie podjęto żadnej decyzji."Watch Mulan 2 Online: https://zalukaj24.com/filmy/mulan-2020-ogladaj-film-zalukaj-online


Następnie w kwietniu 2017, Caro powiedział The Hollywood Reporter: "Wciąż badamy rolę, jaką muzyka będzie w niej odgrywać, ale na pewno będzie muzyka".

Fani byli zrozumiale zdenerwowani pomysłem, że nie masz takich hitów jak I'll Make a Man Out of You, A Girl Worth Fighting For i wiele innych.

Głęboki oddech! Teraz Caro wyjaśnił zamieszanie. Powiedziała na prezentacji materiału z filmu: "Mam na myśli, wracając do kwestii realizmu - nie mamy tendencji do włamywać się do piosenki, gdy idziemy na wojnę. Nie, że mówię coś przeciwko animacji. Piosenki są genialne, a gdybym mógł je tam wycisnąć, to bym to zrobił.

"Ale honorujemy muzykę z animacji w bardzo znaczący sposób. Myślę, że to dla mnie największa rzecz w tworzeniu - przeróbka - kultowy tytuł jak Mulan w live-action. To fakt, że może być prawdziwy, i to jest prawdziwa historia dziewczyny idącej na wojnę."

Film zdobył Harry Gregson-Williams (Marsjanin, Kroniki Narnii).